O nas

Dlaczego warto wybrać naszego fotografa i kamerzystę weselnego?

Podejście naszego fotografa i kamerzysty do realizowanych zadań, a także stosunek ceny do jakości to wyróżnik naszych usług na tle konkurencyjnych kamerzystów i fotografów na wesele z Rybnika i okolic. Zarówno nasz kamerzysta na Państwa weselu jak i fotograf w czasie sesji ślubnej dołoży wszelkich starań aby nasze deklaracje znalazły potwierdzenie w Państwa satysfakcji i uznaniu naszej pracy. Jeżeli natomiast nasze prace nie przypadły Wam do gustu… i tak zapraszamy. Staramy się realizować różne punkty widzenia… Uwagi i sugestie względem naszych prac fotograficznych i produktów filmowych odbieramy nie jako krytykę a jako nowe wyzwania zawodowe. Będąc kamerzystą weselnym uczymy się przez cały czas. Inne, często nawet laickie spojrzenie klienta na kwestie filmowania czy fotografii może otworzyć przed nami kolejne niedostrzeżone dotychczas aspekty pracy filmowca, fotografa. W takim momencie pojawia się miejsce na uruchomienie naszej kreatywności, pomysłowości. Zaspokojenie wymagań klienta i zrealizowanie jego wizji w naszym filmowaniu i zdjęciach jest właśnie głównym motorem naszej pracy dającym energię do tworzenia coraz lepszych filmów i obrazów fotograficznych. Chcielibyśmy pozostać w Państwa pamięci nie jako kamerzysta na wesele, a jako profesjonalny operator kamery; nie jako fotograf ślubny a jako kreatywny fotografik.

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje szerokie spektrum usług dotyczących wideofilmowania jak i fotografii a także obróbki cyfrowej zdjęć i filmów. Poniżej przedstawiamy obszerniej  naszą specjalizację czyli ofertę na  Wideofilmowanie wesel i Fotografię ślubną. Ponieważ do każdego zlecenia na filmowanie, fotografowanie czy montaż podchodzimy indywidualnie tak aby to klient określał kształt finalnego produktu filmowego czy fotograficznego –  są to jedynie nasze propozycje pakietów foto-video.

Podstawowa najbardziej popularna pozycja z naszej oferty dotyczy jednodniowego reportażu foto-wideo z ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego. Filmujemy i fotografujemy począwszy od przygotowań, błogosławieństwa, poprzez ślub, życzenia, krótki plener, wesele aż do około pierwszej w nocy. Operator kamery /pot. kamerzysta/ jak i fotograf wykonują swoją pracę możliwie dyskretnie i są do dyspozycji do ok. godz. 1:00. Posiadamy oczywiście doświadczenie w filmowaniu i fotografowaniu tego typu wydarzeń. Mamy też dokumenty wydane przez kurię zezwalające na filmowanie tego typu uroczystości w kościołach. Filmy video realizowane są w jakości FullHD. Podstawowa oferta uwzględnia 1 operatora kamery i 1 fotografa. Przy zamówieniu drugiego operatora filmujemy lustrzankami pełno-klatkowymi w systemie wielokamerowym.

Nasza oferta foto-video uwzględnia wszystkie koszty i dotyczy wesel na terenie całego śląska. W przypadku dalszych lokalizacji ceny będą nieznacznie powiększone o koszty przejazdu.

Film z Państwa uroczystości zmontowany jest wg wcześniejszych szczegółowych ustaleń z młodą parą. Etap montażu, edycji materiału video jest niezwykle istotnym elementem decydującym o ostatecznym wyglądzie filmu. Dlatego przykładamy szczególną wagę do tego etapu realizacji usługi filmowania wesel.

Szczególnie polecamy zamawianie pełnych pakietów fotovideo w jednej firmie gdyż gwarantuje to dobrą, efektywną a przede wszystkim bezproblemową współpracę filmowca z fotografem.
Szczegóły proponowanych przez nas pakietów znaleźć można w zakładce cennik.

Poza fotografią ślubną oferujemy również:

Fotografia dziecięca

Dzieci są bardzo wdzięcznym, ale też trudnym tematem fotografii. Rodzicom zależy przecież, aby na zdjęciach ich pociechy prezentowały się tak, jak widzą je na co dzień. Były radosne, zafascynowane światem, ufne i piękne. Taki efekt osiągnie wyłącznie profesjonalny, doświadczony fotograf dziecięcy. Jestem do Państwa dyspozycji.

Fotografia wnętrz

To detale tworzą wyjątkowy charakter każdego wnętrza. Dlatego w swojej pracy zwracam na nie szczególną uwagę. Profesjonalna fotografia wnętrz jest dziedziną wymagającą ogromnej precyzji i zmysłu pozwalającego podkreślić atuty oraz mądrze ukryć wady.

Sesja zdjęciowa

Dobre zdjęcie potrafi sprzedać każdy produkt i usługę – nierzadko lepiej niż tekst. Jego oglądanie jest mniej angażujące, przez co konsumenci chętniej zapoznają się właśnie z fotografiami. Wykonam dla Państwa profesjonalne sesje zdjęciowe, które podniosą prestiż Państwa firmy i pomogą jej w dotarciu do klientów.

Fotografia rodzinna

W Państwa rodzinie wciąż coś się dzieje. Nie brakuje pięknych, wzruszających chwil, które zdecydowanie są warte uwiecznienia. Chrzciny, komunia, ślub, urodziny, jubileusze, ale i zwykła codzienność – wtedy powinien Państwu towarzyszyć profesjonalny fotograf. Fotografia rodzinna będzie dla Państwa doskonałym wyborem.

Fotografia reklamowa

Dobry fotograf reklamowy nie sprzeda produktu. To zadanie dla marketingowców. Może jednak znacznie zwiększyć jego atrakcyjność w oczach klientów, co już samo w sobie przekłada się na potencjał sprzedażowy. Inwestując w swój biznes nie powinni Państwo zapominać o zleceniu profesjonalnej fotografii reklamowej, która jest potężnym narzędziem promocyjnym.